تبلیغات
وب نوشته های روح ا... بختیاری

.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
جعبه حدیث

وحید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، درباره عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی شهرراهبردی القصیر در استان حمص از وجود گروه‌های مسلح معارض، گفت: انسجام ارتش سوریه باعث شده که این نیروها پس از گذشت ۲۶ ماه از بحران سوریه، همچنان به پاکسازی شهرهای تصرف شده از سوی گروه‌های معارض بپردازد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین و دینور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر القصیر نقطه‌ای کلیدی برای تروریست‌ها و حامیان آنها است، تصریح کرد: بخش اعظمی از تسلیحاتی که در اختیار تروریست‌ها قرار می ‌گیرد، از طریق مرز لبنان و سوریه و شهر القصیر به دست آنها می‌رسد.

 

وی با تاکید بر اینکه ارتش سوریه تاکنون بسیاری از مناطق القصیر را که از شهرهای راهبردی و محل تجمع گروه‌های مسلح و تروریستی بود، پاکسازی کرده است، افزود: خسارت های وارد شده به میدان اصلی شهر و خیابان‌های اطراف آن، بیانگر حجم و شدت درگیری‌ها میان ارتش سوریه و معارضان را نشان می‌دهد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: سلاح‌های کشف شده با نشان رژیم صهیونیستی در نبرد ارتش با تروریست‌ها باردیگر نشان داد که صحنه‌گردان اصلی آتش‌افروزی در بحران دمشق، رژیم صهیونیستی است که سعی دارد با تغذیه مخالفان مسلح سوریه، این کشور را از دایره مقاومت خارج کند.

 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید براینکه حامیان مقاومت، پشتیبان سوریه هستند، گفت: حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای رژیم صهیونیستی همواره تلاش کرده‌اند سوریه، عراق و لبنان را دچار بحران ساختگی کنند، اما با هوشیاری کشورهای مقاومت، این بحران‌ها به سلامت پشت سر گذاشته می‌شود.

 

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دستاوردهای اخیر ارتش سوریه در مقابله با تروریست‌ها، پیروزی قریب الوقوع و نهایی دمشق بر بحران دوساله را نوید می‌دهد، تصریح کرد: عملیات موفق ارتش سوریه در پاکسازی شهر مهم و راهبردی القصیر و هلاکت شمار قابل توجهی از عناصر گروه های مسلح و تروریستی، موجبات نگرانی صهیونیست‌ها را فراهم کرده است.

 

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات برای پاکسازی شهر مهم و راهبردی القصیر از وجود گروه‌های مسلح معارض، منطقه جنوبی این شهر را کاملا پاکسازی کردند.نوشته شده در شنبه 4 خرداد 1392 توسط روح الله بختیاری
مقام معظم رهبری

ابر برجسب ها
آمار سایت

هیأت منتظران موعود کنگاور

طراح قالب : سعید سلطان آبادی 56 41 258 0938

Blog Skin