تبلیغات
وب نوشته های روح ا... بختیاری

.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
جعبه حدیث

عضو ائتلاف سه گانه در خصوص علت ثبت نام اعضای ائتلاف سه گانه در انتخابات ریاست جمهوری این امر را با هدف استفاده از امکانات موجود عنوان کرد و گفت: اعضای ائتلاف حتی ممکن است در مناظره های تلویزیونی به صورت مشترک و در کنار هم فعالیت کنند.

 

 
 علی اکبر ولایتی در نشست خبری روز سه شنبه که در خصوص اجلاس بیداری اسلامی برگزار شد در پاسخ به سئوالی در خصوص انفجار اخیر در بوستون امریکا و نسبت دادن آن به مسلمانان گفت: دشمنان جهان اسلام هر اتفاقی که رخ می دهد را به مسلمانان نسبت می دهند در حالیکه آنچه در امریکا رخ می دهد انحطاط داخلی به دلیل رفتارهای حکومت امریکا است و نابرابری ها و فساد حاکمان و مشکلات مردم این کشور حکایت از بحرانی شدن جامعه امریکا است که ربطی به اسلام ندارد.
 
خبرنگار لس آنجلس تایمز در رابطه با نقل قول های انتخاباتی از ولایتی سئوال کرد که به ادعای او تبلیغات است و ولایتی در پاسخ تصریح کرد:تبلیغات انتخاباتی تعریفی دارد و شورای نگهبان مراقبت می کند تا کسی از خطوط قرمز عبور نکند همانطور که تا کنون نیز نسبت به برخی دستگاه ها تذکر داده شده است.
 
وی افزود: بنده تاکنون هیچ سخنرانی راجع به انتخابات نداشته ام اما ممکن است جلسه ای بوده که خبرنگار درباره موضوعی سئوال کرده که من پاسخ داده ام.
 
خبرنگاری در رابطه با شایعه کناره گیری متکی از انتخابات به نفع ولایتی سئوال کرد که وی در پاسخ گفت: بنده صحبتی با آقای متکی نداشته ام.
 
این خبرنگار به انتقادات صورت گرفته به ائتلاف سه گانه به خاطر اعلام ثبت نام اعضای ان در انتخابات اشاره کرد و آن را از نقاط ضعف ائتلاف دانست که ولایتی در این باره گفت:اتفاقا این از نقاط قوت ائتلاف است تا هر سه نفر از امکانات موجود استفاده کنند و در تبلیغات شرکت داشته باشند.
 
ولایتی خاطر نشان کرد: بنده پیشنهادی داده ام که هر سه نفر در میزگرد های انتخاباتی شرکت کنند و بخشی از موضوعات را مطرح کنند و همکاری و الفت بین سه نفر را نشان دهند البته ما با هم مناظره نمی کنیم بلکه اگر این پیشنهاد پذیرفته شود در کنار هم مناظره می کنیم.
 
خبرنگاری در خصوص تداخل مسئولیت ولایتی در مجمع بیداری اسلامی با ریاست جمهوری سئوال کرد که ولایتی گفت: مسئولیت من در اجلاس بیداری اسلامی مسئولیت داخلی نیست و بین المللی غیر دولتی است.
 
شایعه خروج حداد عادل از ائتلاف سه گانه و پیوستن لاریجانی به این ائتلاف موضوع سئوال یکی دیگر از خبرنگاران بود که ولایتی در پاسخ تصریح کرد: تا جایی که اطلاع دارم  آقای حداد قرار نیست از ائتلاف خارج شود.
 
عضو ائتلاف سه گانه ادامه داد: آقای لاریجانی نیز چیزی نفرموده اند و اظهار میلی نکرده اند.
 
خبرنگاری از ولایتی پرسید با توجه به شاخص ها و معیارهای رهبر انقلاب برای ریاست جمهوری آیا شما دارای این ویژگی ها هستید که ولایتی در پاسخ گفت:رهبری معیارها را فرمودند این مردم هستند که تشخیص می دهند و انتخاب می کنند.
 
ولایتی در پاسخ به سئوالی درباره اخلاق انتخاباتی نیز گفت: بی جهت تهمت زدن و متهم کردن دیگران و سخنان سبک گفتن و رعایت نکردن آرامش مردم کار درستی نیست مردم آرامش می خواهند و کسانی که تفرقه انگیزی می کنند مردم از آن ها راضی نیستند .نوشته شده در چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 توسط روح الله بختیاری
مقام معظم رهبری

ابر برجسب ها
آمار سایت

هیأت منتظران موعود کنگاور

طراح قالب : سعید سلطان آبادی 56 41 258 0938

Blog Skin