تبلیغات
وب نوشته های روح ا... بختیاری

.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
جعبه حدیث

بعد از رحلت آیت الله مجتبی تهرانی و آیت الله خوشوقت و بزرگان دیگری پیش از ایشان، آیت الله جاودان که از شاگران آیت الله حق شناس، علامه عسکری، آیت الله بهجت، علامه طباطبایی و دیگر بزرگان هستند و به واسطه ارتباط و اهمیتی که به قشر جوان مخصوصا دانشجو و طلبه دارند و اطلاع از اوضاع اجتماعی-سیاسی [به مثابه بقیة الماضین] قطب مراجعه علاقه مندان به این مکتب فکری-اخلاقی شده‌اند.

مجموعه کتابستان که ارادت ویژه ای به ایشان دارد رمضان گذشته به دیدار این عالم اخلاق رفت تا با عرضه فعالیت ها و اهداف خود از راهنمایی های ایشان استفاده کند-که مشروح آن جلسه نیز به زودی منتشر خواهد شد. ایشان نیز عنایت ویژه ای به مسئله کتاب و کتابخوانی دارند که پیگیری احوالات کتابستان از دوستان نیز شاهدی بر این مدعاست.

چه خوب و مفید است که همچون نهضت حاشیه نویسی مقام معظم رهبری، دیگر علما که در مقام تشخیص اندیشه های سالم و فاسد نظر صائبی دارند به ارائه سیرهای مطالعاتی یا کتب مفید در زمینه های مختلف بپردازند که قطعاً در مسیر رشد کتابخوانی در میان اقشار مختلف مخصوصا جوانان و نوجوانان تاثیر فراوان و ملموسی دارد.

یکی از نیاز هایی و کارهایی که مقام معظم رهبری در حوزه کتابخوانی بیان کرده اند معرفی کتاب های مفید برای سطوح مختلف در موضوعات مختلف است. که بسیار مطلوب است این کار در حوزه های اندیشه و معرفت دینی توسط عالمان آگاه به زمان و مجتهد صورت گیرد. 

۱- حیات فکری و سیاسی امامان شیعه تالیف رسول جعفریان

۲- سیره ی پیشوایان تالیف آقای مهدی پیشوایی

۳- زندگی سیاسی هشتمین امام علیه السلام تالیف علامه سیدجعفر مرتضی ترجمه دکتر محمد سپهری

۴- امام رضا علیه السلام تالیف ابوالقاسم سحاب

۵- زندگانی امام هشتم علی بن موسی الرضا علیه السلام تالیف احمد مغنیهنوشته شده در یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 توسط روح الله بختیاری
مقام معظم رهبری

ابر برجسب ها
آمار سایت

هیأت منتظران موعود کنگاور

طراح قالب : سعید سلطان آبادی 56 41 258 0938

Blog Skin