تبلیغات
وب نوشته های روح ا... بختیاری

.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
جعبه حدیث

آیت الله کعبی با تکذیب تشکیل ائتلافی با هماهنگی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت : جامعه مدرسین هیچ گونه تصمیمی در رابطه با سازکارهای انتخاباتی و مصدایق آن نگرفته است .

 آیت الله عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه جامعه مدرسین هیچ گونه تصمیمی در رابطه با سازکارهای انتخاباتی و مصدایق آن نگرفته است گفت : جامعه مدرسین هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده است و تشکیل ائتلاف اکثریت اصولگریان با هماهنگی این تشکل صحت ندارد .

وی با تاکید بر اینکه دیگر تشکلی با نام "جامعتین" وجود ندارد افزود : جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فقط در قالب کمیته های سیاسی که در هر دو مجموعه وجود دارد با هم همکاری می کنند .

آیت الله کعبی در پایان گفت : جامعه مدرسین در صورت جمع بندی ، به گزینه های محدود تری برای انتخابات آتی ریاست جهوری خواهد رسید .

اظهارات کعبی در واکنش به خبر منتشر شده به نقل از حجت الاسلام موسی پور مبنی بر ایجاد ائتلافی با هماهنگی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز صورت گرفته است.نوشته شده در پنجشنبه 8 فروردین 1392 توسط روح الله بختیاری
مقام معظم رهبری

ابر برجسب ها
آمار سایت

هیأت منتظران موعود کنگاور

طراح قالب : سعید سلطان آبادی 56 41 258 0938

Blog Skin